ЗДО (ясла-садок) № 1 "Берізка" Виноградівської міської ради

Навчальний процес

Завдання  на 2023/2024 навчальний рік

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», оновленим Базовим компонентом дошкільної освіти (Державним стандартом дошкільної освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 12.01.2021 №33), Положенням про дошкільний навчальний заклад (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2003 № 305),  рядом чинних нормативно-правових документів, що регулюють організацію освітньої роботи з дітьми дошкільного віку та враховуючи Програму розвитку закладу й виявлені за 2022/2023 навчальний рік проблеми й потреби, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання діяльності закладу дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік:

1. Удосконалення форм, змісту і методів розвитку формування у дітей дошкільного віку навичок здорового і безпечного способу життя шляхом здійснення комплексного підходу до організації безпечного освітнього середовища з використанням національно-патріотичного виховання.

2. Формування мовленнєвої й комунікативної компетентностей як провідної умови становлення особистості дошкільника.

3. Впровадження медіаосвіти в освітній процес.

2.Педагогічна рада «Медіаосвіта в дошкільному закладі»

30.11.2023р.

1.Інформація про виконання рішень попередньої педради

2.«Інтеграція медіаосвіти в освітній процес» (доповідь)

вихователь-методист

3.Впровадження медіаосвіти у ЗДО (довідка тематичної перевірки)

вихователь-методист

4. «Чи повинні ми розвивати медіа грамотність?»

(з досіду роботи)

педагоги

5.Медико-педагогічний контроль занять з фізкультури (протокол)

сестра медична