ЗДО (ясла-садок) № 1 "Берізка" Виноградівської міської ради

Режим роботи закладу

Режим роботи закладу з 07.00-19.00

Навіщо дітям потрібен режим дня?

Поки ваш малюк ще дошкільник, він не замислюється над тим, коли потрібно відпочивати, коли займатися, читати, а коли гуляти. Він постійно перебуває під наглядом дорослих, і вони самі організовують увесь день дитини. Але пройде рік, і йому потрібно буде багато чого вирішувати самому, у нього з’являться нові обов’язки: уроки в школі, домашні завдання, заняття в гуртках, а ще: почитати, допомогти мамі, погуляти.
Організувати весь день дитини допоможе режим. Привчати до нього потрібно якомога раніше, щоб до моменту вступу в школу дитина вже свідомо виконувала розпорядок дня.
Для комфортного перебування дитини в умовах дошкільного закладу батькам слід максимально наблизити розпорядок дня вдома до розпорядку дня у дошкільному закладі.
Правильний розпорядок дня дає змогу:
– зміцнювати здоров’я; – формувати культурно-гігієнічні навички;
– формувати навички здорового способу життя; – дисциплінувати.